Чому важливо скрабіровати шкіру?

Ви знаєте, що ваша шкіра кожен день втрачає приблизно один мільйон мертвих клітин? Вона постійно скидає старі клітини і відтворює нові.

На щастя, клітини шкіри такі крихітні, що цей щоденний оборот не видно неозброєним оком. Але якщо шкіру не скрабіровати регулярно, її відмерлі клітини можуть з'єднатися з природним шкірним жиром і блокувати пори. Це може привести до появи чорних крапок, запалень і забитим порам - жодне з цих явищ не принесе вам радості. Відлущуючи шкіру, ви допомагаєте очищати її від відмерлих сухих клітин, щоб в меншій мірі постраждати від якої-небудь проблеми.

 Для скрабування шкіри ми використовуємо тільки натуральні інгредієнти і не використовуємо пластикові скраби. Не тільки тому, що ми віримо, що так краще для навколишнього середовища (нас жахає сама думка про те, куди всі ці пластикові  гранули відправляються після того, як їх змили в раковину).

Натуральні Ексфоліанти володіють і додатковими сприятливими для шкіри властивостями.

Натуральні інгредієнти забезпечують вашій шкірі очищуючий і  розгладжуючий ефект разом з цілим списком інших переваг!

Скрабірованіе шкіри - прекрасний спосіб зберегти її здоров'я і природне функціонування, а також подарувати собі приємні відчуття.

Приймаючи рішення з приводу вібора скрабу і частоти його застосування, ми рекомендуємо вам прислухатися до себе і засновувати свої рішення на особистих уподобаннях.

Загляньте в магазин SWAN і підберіть собі кращий скраб.

Купити натуральний скраб Ви зможете в нашому інтернет - магазині.

Бажаємо Вам приємних ароматів і гладкої шкіри!

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create